Producenci
Dahua Kamera IP HAC-HDW1509T-A-LED-0280 B-S2
Opis
Kamera HAC-HDW1509T-A-LED-0280B-S2 jest idealna dla użytkowników, którzy potrzebują wysokiej jakości produktów do monitoringu za rozsądną cenę. Kamera oferuje wysoką wydajność, co czyni ją idealnym wyborem dla gospodarstw domowych oraz małych i średnich firm.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Obiektyw | Ogniskowa 2.8 mm |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Brak danych |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 V DC / 540 mA |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106 x 106 x 94 mm |
| Waga | 0.48 kg |