Producenci
Dahua Kamera IP HDW5442TM-ASE-0280B-S3
Opis
- 4-megapikselowy przetwornik obrazu CMOS 1/1,8"
- Maksymalnie 4 MP (2688×1520) @25/30fps
- Wbudowana dioda LED IR, maksymalny zasięg oświetlenia wynosi 50 m.
- ROI, SVC, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, kodowanie po filtrowaniu, elastyczne kodowanie, możliwość zastosowania w środowiskach o różnej przepustowości i pamięci masowej.
- Tryb obrotu, WDR, 3D NR, HLC, BLC, cyfrowy znak wodny, możliwość zastosowania w różnych scenach monitoringu.
- Dzięki algorytmowi głębokiego uczenia obsługuje: metadane wideo, inteligentne wykrywanie dźwięku, IVS, wykrywanie twarzy, inteligentne wykrywanie obiektów, zliczanie osób itp.
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Matryca | 1/1,8" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 58 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 112 ° |
| Kąt widzenia przekątna | 139 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.0007 lx |
| Bezpieczeństwo | Cyberbezpieczeństwo: Konfiguracja szyfrowania; zaufane wykonanie; Skrót (Digest); logi bezpieczeństwa; WSSE; blokada konta; syslog; szyfrowanie wideo; 802.1x; filtrowanie IP/MAC; HTTPS; zaufana aktualizacja; zaufany rozruch; szyfrowanie oprogramowania układowego; generowanie i importowanie certyfikatów X.509. |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; SAMBA; PPPoE; SNMP; P2P |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.1x |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RCA |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af)/ePoE |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 99.1 x 121.9 x 121.9 mm |
| Waga | 500 g |
| Certyfikaty |
|