Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HDW1431S-0280B-S4
Opis
Kamera IP Dahua IPC-HDW1431S-0280B-S4
Kamera IP Dahua IPC-HDW1431S-0280B-S4 została wyposażona w 4MP przetwornik obrazu 1/3" CMOS, który zapewnia wysoką rozdzielczość przy słabym oświetleniu. Posiada nowoczesny obiektyw o ogniskowej 2.8mm oraz korzysta z funkcji Smart IR, co zapewnia kolorowy i żywy obraz nawet w całkowitej ciemności (zasięg IR do 30 m). Użycie diod IR pozwala na automatyczne dostosować ekspozycję i czułość światła.
Kamera IP Dahua IPC-HDW1431S-0280B-S4 posiada stopień ochrony przed wodą i kurzem IP67, dzięki czemu nadaje się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Gdy w monitorowanym obrazie pojawiają się poruszające się obiekty, Dahua Motion Technologia wyzwala alarm lub nagrywa.
Cechy:
- Rozdzielczość: 2688x1520 @ 20 kl/s
- Przetwornik: 1/3" 4MP Progressive Scan CMOS
- Obiektyw: 2.8mm
- Zasięg IR 30 m
- AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120dB, RoI
- H.265+/ H.265/ H.264+/ H.264/ MJPEG
- Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
- Bitrate: 32Kbps ~ 6144Kbps (H.264), 12Kbps ~ 6144Kbps (H.265)
- Detekcja ruchu, strefy prywatności
- ONVIF, CGI, Milestone, Genetec, RTSP, P2P
- IP67
- Zasilanie: 12V DC lub PoE 48V (802.3af)
Dane techniczne
| Typ kamery | PTZ |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | 1/3" 4MP progressive CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 93 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.03 lx |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.1x |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 84.9 x 108 mm |
| Waga | 0.27 kg |
| Pozostałe parametry | Zakres rotacji: Poziomo: 0°-355°; Nachylenie: 0°-78°; Obrót: 0°-360° |