Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HDW2541TM-S-0280B
Opis
Kamera IPC-HDW2541TM-S-0280B
- 1/2,7" 5 Mpx CMOS
- Smart H.265/H.264
- 20 kl./s @ 5Mpx
- WDR (120dB)
- mirco SD(max 256 GB)
- Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm
- IR 30 m
- IP67
- DC 12V/PoE
- IVS (przekroczenie linii, intruz w strefie)
- SMD
- Mikrofon
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 71 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 97 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 99.1 x 121.9 mm |
| Waga | 485 g |
| Pozostałe parametry |
|