Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HDW2549TM-S-IL-0280B
Opis
Dzięki zaawansowanemu algorytmowi głębokiego uczenia, kamera sieciowa serii Dahua WizSense 2 wspiera inteligentne funkcje. Dzięki technologii starlight, ta seria kamer zapewnia lepszą jakość obrazu w warunkach niskiego oświetlenia.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2960 x 1668 |
| Matryca | CMOS 1/2,7 cala |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 58 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 111 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.007 lx |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie konfiguracji; zaufana realizacja; Strawić; dzienniki bezpieczeństwa; WSSE; blokada konta; dziennik systemowy; szyfrowanie wideo; 802.1x; Filtrowanie IP/MAC; HTTPS; zaufana aktualizacja; zaufany rozruch; Szyfrowanie oprogramowania sprzętowego; Generowanie i importowanie certyfikatu X.509 |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; Jakość usług; UPnP; NTP; multiemisji; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Boujour |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 V DC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 99.1 × 121.9 x 121.9 mm |
| Waga | 0.48 kg |