Dahua Kamera IP IPC-HDW3241T-ZAS-27135
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
474.90
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dahua
Kod produktu: 1_814175
Opis
Kamera IP Dahua IPC-HDW3241T-ZAS-27135 została wyposażona w 2MP przetwornik obrazu 1 / 2,8 CMOS, który zapewnia wysoką rozdzielczość przy słabym oświetleniu. Posiada obiektyw o zmiennej ogniskowej 2.7 mm13.5 mm oraz posiada diody podczerwieni (zasięg IR do 40 m).
  • Rozdzielczość: 1920×1080 @ 25/30 kl/s
  • Przetwornik: 1/2.8 2MP Progressive Scan CMOS
  • Obiektyw: 2.7~13.5mm (motozoom z autofocusem)
  • Max długość IR 40 m
  • Wbudowany mikrofon
  • H.265+/ H.265/ H.264+/ MJPEG
  • AWB, AGC, BLC, HLC, 3D DNR, WDR 120dB, RoI
  • Ochrona perymetryczna, SMD+. detekcja ruchu, strefy prywatności, filtr fałszywych alarmów
  • Bitrate: 3Kbps ~ 8192Kbps (H.264), 3Kbps ~ 8192Kbps (H.265)
  • Mechaniczny filtr podczerwieni ICR
  • IP67
  • Zasilanie: 12V DC lub PoE 48V (802.3af)
Dane techniczne
Typ kamery PTZ
Rozdzielczość Full HD 1080p
Matryca
1 / 2,8'' 2MP progressive CMOS
Obiektyw
Długość ogniskowa: 2,713,5 mm
Kąt widzenia pionowy 57 °
Kąt widzenia poziomy 108 °
Mikrofon Tak
Tryb nocny Tak
Detekcja ruchu Tak
Minimalna czułość 0.002 lx
Protokoły sieciowe
Obsługa systemów mobilnych iOS
Obsługa systemów mobilnych Android
Czytnik kart pamięci Tak
Standard pamięci SD / CF SD
Standard pamięci SD / CF SDHC
Standard pamięci SD / CF SDXC
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Złącza RJ-45
Klasa szczelności IP67
Zasilanie
12 V DC / PoE (802.3af)
Kolor Biały
Wymiary
108,3 mm × fi 122 mm