Dahua Kamera IP IPC-HFW2441T-ZAS-27135
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
721.60
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dahua
Kod produktu: 1_857951
Opis
IPC-HFW2441T-ZAS-27135 Kamera tubowa IP 4 Mpx WDR IR AI
  • 1/2,9" 4 Mpx, CMOS
  • Max. 20 kl./s@4 Mpx (2688x1520) oraz 25/30 kl./s@2560x1440
  • Kodowanie H.265
  • Maks. IR do 60 m
  • ROI, Smart H.264+ / H.265+
  • Tryb korytarzowy, WDR (120 dB), 3DNR, HLC, BLC, znak wodny
  • IVS: przekroczenie bariery i intruz w strefie
  • 1/1 alarm we./wyj., 1/1 we./wyj. audio, wbudowany mikrofon
  • Karta SD (max. 256 G)
  • Zasilanie 12 V DC / PoE
  • IP67
  • SMD Plus
Smart Motion Detection (SMD)
Smart codec (H.265+ i H.264+)
IVS
Szeroki zakres dynamiki
IPC-HFW2441T-ZAS-27135
Ochrona (IP67, szeroki zakres zasilania)
Dane techniczne
Typ kamery Stałopozycyjna typu bullet
Rozdzielczość 2688 x 1520
Liczba klatek na sekundę 30
Matryca
1/2,9" CMOS
Obiektyw
  • Typ obiektywu: Motozoom
  • Montaż: fi 14
  • Ogniskowa: 2,7 - 13,5 mm
  • Przysłona: F1.5
  • Kąt widzenia H: 104 ~ 29°; V: 54° ~ 16°; D: 125° ~ 34°
  • Typ przysłony: Stała
  • Ostrość: od 0,8 m
Mikrofon Tak
Wbudowane głośniki Tak
Transmisja dwukierunkowa Nie
Tryb nocny Tak
Detekcja ruchu Tak
Minimalne oświetlenie 0 lx
Bezpieczeństwo
  • Szyfrowanie wideo
  • Szyfrowanie konfiguracji
  • Digest
  • WSSE
  • Blokada konta
  • Logi bezpieczeństwa
  • Filtrowanie IP/MAC
  • Generowanie i importowanie certyfikatu X.509
  • Syslog
  • HTTPS
  • 802.1x
  • Bezpieczny rozruch
  • Bezpieczna aktualizacja
Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja
  • Max ilość użytkowników: 6 (łączne pasmo 36 M)
  • Kompatybilność: ONVIF(Profil S i T); CGI; P2P; Milestone
  • Przeglądarki: IE, Chrome, Firefox
  • Oprogramowanie: Smart PSS, DSS, DMSS
  • Mobilne: IOS, Android
  • Pamięć masowa: FTP; SFTP; karta micro SD (max. 256 G, sprzedawana osobno)
Protokoły sieciowe
  • IPv4
  • IPv6
  • HTTP
  • TCP
  • UDP
  • ARP
  • RTP
  • RTSP
  • RTCP
  • RTMP
  • SMTP
  • FTP
  • SFTP
  • DHCP
  • DNS
  • DDNS
  • NTP
  • Multicast
  • ICMP
  • IGMP
Funkcje specjalne
  • Ochrona perymetryczna: Wirtualna bariera, intruz w strefie (rozpoznanie ludzi i pojazdów)
Czytnik kart pamięci Tak
Komunikacja bezprzewodowa Nie
Złącza microSD
Złącza RCA
Złącza RJ-45
Klasa szczelności IP67
Zasilanie
12 V DC / PoE (802.3af)
Kolor Biały
Wymiary
238,5 x 90,7 x 90,7 mm
Waga 760 g
Pozostałe parametry
  • Kompresja: H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B / MJPEG (drugi strumień)
  • Wielostrumieniowość: 2 strumienie
  • Kontrola Bit Rate: CBR / VBR
  • Bit Rate: H.264: 32 Kb/s ~ 6144 Kb/s; H.265: 12 Kb/s ~ 6144 Kb/s
  • Dzień / noc: Auto (ICR) / kolor / B/W
  • Tryb BLC: BLC / HLC / WDR (120 dB)
  • Balans bieli: Auto / naturalne / uliczne / zewnetrzne / ręczne
  • Kontrola wzmocnienia: Auto / ręczne
  • Redukcja szumów: 3D DNR
  • Detekcja ruchu: 4 strefy
  • ROI: 4 strefy
  • Smart IR
  • Obrót: 0° / 90° / 180° / 270° (przy 90° / 270° max rozdzielczość 2688x1520)
  • Odbicie lustrzane
  • Strefy prywatności: 4
  • Wejście/wyjście alarmowe: 1 kanał we.: 5 mA 3V - 5V DC; 1 kanał wyj.: 300 mA 12V DC