Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW2541T-ZAS-27135-BLACK
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Liczba klatek na sekundę | 20 |
| Matryca | CMOS |
| Obiektyw |
|
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Bezpieczeństwo |
|
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | 802.3af |
| Standardy | 802.1x |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Funkcje specjalne | Zdarzenie alarmowe:
|
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RCA |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC / PoE (802.3af) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 244,1 x 79 x 75,9 mm |
| Waga | 0.82 kg |