Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW2541T-ZAS- 27135-S2
Opis
- Kompresja: H.265+/ H.265/ H.264+/ MJPEG
- AWB, AGC, BLC, HLC, 3D NR, WDR 120dB, RoI
- SMD+ - klasyfikacja obiektu z filtrowaniem fałszywych alarmów
- Starlight - technologia pracy przy niskim poziomie oświetlenia
- Obsługa: ONVIF, CGI, RTSP, RTMP, Milestone, P2P
- Funkcje AI: ochrona perymetryczna, klasyfikacja obiektu (człowiek/pojazd)
- Podgląd obrazu: Smart PSS, Smart PSS Lite, DSS Express, DSS PRO
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2960 x 1668 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.007 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 238.5 × 90.7 × 90.7 mm |
| Waga | 0.77 kg |