Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW3441T-AS- P-0210B
Opis
Kamera Dahua oparta jest na wysokiej jakości przetworniku obrazu, osiągając rozdzielczość 4MP. Wyposażona jest w obiektyw 2,1 mm oraz oświetlacz podczerwieni Smart IR, który zapewnia doświetlenie monitorowanego obszaru do 20 metrów. Wbudowany czytnik kart pamięci microSD umożliwia zapis materiału filmowego lub zdjęć. Dodatkowo, kamera wykorzystuje kompresję H.265+, co pozwala na oszczędność miejsca na dysku oraz zmniejszenie zapotrzebowania na pasmo sieciowe.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw | M12 |
| Kąt widzenia pionowy | 78 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 180 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RCA |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 249.3 × 90.7 × 90.4 mm |
| Waga | 820 g |