Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW3441T-ZAS-27135
Opis
IPC-HFW3441T-ZAS
- Zmiennoogniskowa kamera sieciowa typu Bullet WizSense o rozdzielczości 4 MP i podczerwieni
- Przetwornik obrazu CMOS 4 MP, 1/3, niskie natężenie oświetlenia, wysoka rozdzielczość obrazu
- Wyjścia maks. 4 MP (2688 × 1520) przy 30 kl./s
- Kodek H.265, wysoki stopień kompresji, niska przepływność
- Wbudowana dioda IR, max. Odległość podczerwieni: 60 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, elastyczne kodowanie, mające zastosowanie do różnych środowisk przepustowości i przechowywania
- Tryb rotacji, WDR, 3D DNR, HLC, BLC, cyfrowy znak wodny, stosowany w różnych scenach monitorowania
- Inteligentne wykrywanie: wtargnięcie, potknięcie (wspierają klasyfikację i dokładne wykrywanie pojazdu i człowieka)
- Wykrywanie nieprawidłowości: wykrywanie ruchu, sabotaż wideo, zmiana sceny, wykrywanie nieprawidłowości dźwięku, brak karty SD, zapełnienie karty SD, błąd karty SD, rozłączenie sieci, konflikt IP, nielegalny dostęp, wykrywanie napięcia
- Alarm: wejście, wyjście; Dźwięk: wejście, wyjście; Obsługuje maks. Karta Micro SD 256G
- Zasilanie 12V DC/POE
- Stopień ochrony IP67, IK10 (opcjonalnie).
- SMD Plus
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna |
| Rozdzielczość | 2688 x 1520 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/34 Megapixel progressive CMOS |
| Obiektyw | 2.7 mm13.5 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 55 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 104 ° |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.0005 lx |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Bezpieczeństwo | Video encryption; firmware encryption; configuration encryption; Digest; WSSE; account lockout; security logs; IP/MAC filtering; generation and importing of X.509 certification; syslog; HTTPS; 802.1x; trusted boot; trusted execution; trusted upgrad |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; SNMP |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Pamięć wewnętrzna | 512 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 244.1 x 79.0 x 75.9 mm |
| Waga | 1090 g |
| Certyfikaty |
|