Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW3541T-ZAS-27135- S2
Opis
W przypadku zastosowania w systemie IP kamera musi mieć możliwość rejestrowania obrazów o wysokiej rozdzielczości. Kamera Dahua została zaprojektowana do rejestrowania żywych, płynnych obrazów o żywych kolorach. Urządzenie to jest wyposażone w technologię, która nie wpływa na nie w przypadku zmiany warunków stosowanych do monitorowania. Ponadto kamera ta została zaprojektowana tak, aby aktywnie dostosowywać się do różnych środowisk nadzoru.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7'' |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 99 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 72 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Brak danych |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalna czułość | 0.005 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD 7.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | microSD |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | Zasilacz: 12V DC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 244.1 × 79.0 × 75.9 mm |
| Waga | 820 g |
| Certyfikaty |
|