Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW3549T1-AS- PV-0280B-S4
Opis
Kamera Dahua IP Lite jest łatwa do zarządzania i programowania dzięki przyjaznemu interfejsowi WEB serwera, który jest dostępny przez przeglądarkę internetową. Program ten umożliwia użytkownikom testowanie kamery, oglądanie jej materiału na żywo oraz dostosowywanie zaawansowanych funkcji i ustawień urządzenia.
W systemach IP kamera musi rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości. Kamera Dahua została zaprojektowana do nagrywania materiału z monitoringu z żywymi kolorami i płynnym obrazem. Jest wyposażona w technologię, która zapewnia stabilne działanie w zmiennych warunkach monitoringu oraz aktywnie dostosowuje się do różnych środowisk monitorowania.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 71 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 98 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RCA |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 288.4 × 94.4 × 84.7 mm |
| Waga | 1 kg |