Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW3841E-AS-0280B-S 2
Opis
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.8" CMOS |
| Kąt widzenia poziomy | 107 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Protokoły sieciowe |
|
| Standardy | IPv4 |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RCA |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC, PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 192,7 x 70,5 x 66,4 mm |
| Waga | 0.78 kg |
| Pozostałe parametry |
|