Producenci
Dahua Kamera IP IPC-HFW5849T1- ASE-LED-0360B
Opis
Wprowadzona przez Dahua Technology, Dahua WizMind to pełna oferta rozwiązań składająca się z produktów zorientowanych na projekty, w tym IPC, NVR, PTZ, XVR oraz platformy programowej, która wykorzystuje wiodące w branży algorytmy głębokiego uczenia. Koncentrując się na wymaganiach klientów, WizMind dostarcza precyzyjne, niezawodne i kompleksowe rozwiązania AI dla różnych branż.
Dzięki technologii starlight oraz algorytmowi głębokiego uczenia, sieciowa kamera Dahua WizMind serii 5 oferuje różnorodne inteligentne funkcje, w tym przechwytywanie twarzy, ochronę obwodową oraz liczenie osób, co znacznie poprawia dokładność analizy wideo. Kamery tej serii posiadają funkcje odporności na kurz, wodę oraz wandalizm, zgodne ze standardami IP67 i IK10 (wspierane przez niektóre wybrane modele).
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 4K Ultra HD (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/1.2" CMOS |
| Obiektyw | M22 |
| Kąt widzenia pionowy | 50 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 91 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.0005 lx |
| Protokoły sieciowe | ARP |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x RCA |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC (+/-30%)/PoE (802.3af)/ePoE |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 288.4 × 94.4 × 84.7 mm |
| Waga | 1.15 kg |