Producenci
Dahua Kamera IP SD2A500HB-GN-A- PV-0400-S2
Opis
- 2 diody IR LED o zasięgu 30m
- 2 diody LED światła białego o zasięgu 30m
- 3 tryby pracy oświetlacza: tylko IR, tylko LED, Smart (IR + LED)
- Technologie: AWB, ATW, AGC, BLC, HLC, 2D/3D NR, DWDR
- Smart Dual Illuminators - podwójny oświetlacz
- Wbudowany mikrofon i głośnik do dwukierunkowej rozmowy
- Obsługa kart microSD / microSDHC / microSDXC do 512GB
- Kompatybilność: ONVIF, CGI, RTMP, SDK, P2P
- Obrót kamery: 0° ~ 345° (Pan), 0° ~ +80° (Tilt)
- Funkcje IVS: przekroczenie linii, wykrycie intruza, detekcja człowieka
- Aktywne odstraszanie: 2 migające diody LED (biały), sygnał dźwiękowy (alarm)
- Systemy: detekcja ruchu
- Prędkość i rozdzielczość przetwarzania: 20 kl/s dla 2560x1920 (5Mpx); 25/30 kl/s dla 2560x1440 (4Mpx)
Dane techniczne
| Typ kamery | Panoramiczna |
| Rozdzielczość | 2560 x 1920 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2.8" 5MP STARVIS image sensor CMOS |
| Obiektyw | 4.0 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 58 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 80 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lx |
| Protokoły sieciowe | UDP; FTP; RTMP; IPv6; IPv4; IP Filter; DNS; RTCP; HTTP; NTP; SSL; DHCP; RTP; SMTP; HTTPS; TCP/IP; RTSP; DDNS; ARP |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | Audio in |
| Złącza | Audio out |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | 12 VDC/1.5 A +/- 10% PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe | Temperatura pracy: -30°C do +55°C |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 140.5 × 111.0 x 111.0 mm |
| Waga | 0.5 kg |