Producenci
Dahua Kamera IP kopułkowa IPC-HDW1439V-A-IL-0280B 4Mpx
Opis
Kamera IP kopułkowa 4Mpx IPC-HDW1439V-A-IL-0280B
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Matryca | 1/2,9" 4MP image sensor, low illuminance, HD CMOS |
| Obiektyw | 3,6 mm |
| Minimalna czułość | 0 lx |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Brak |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasięg trybu nocnego | 30 m |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Kolor | Biały |
| Pozostałe parametry |
|