Producenci
Dahua Kamera IP tubowa IPC-HFW1439TL1-A- IL
Opis
Dzięki cechom takim jak prosta instalacja, łatwa obsługa i wysoka wydajność w stosunku do ceny, kamera sieciowa serii Dahua Entry jest odpowiednia do małych i średnich obiektów, takich jak domy/mieszkania, małe sklepy detaliczne oraz inne małe i średnie przedsiębiorstwa.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Matryca | 1/2.9" CMOS |
| Obiektyw | M12 |
| Kąt widzenia pionowy | 52 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 94 ° |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.006 lx |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12 VDC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 197.9 × 80.2 × 76.2 mm |
| Waga | 0.31 kg |