Producenci
Dahua Kamera IPC-HDW3549H-AS-PV-0280B-S4
Opis
Kamera Dahua IP Lite jest łatwa do zarządzania i programowania dzięki intuicyjnemu interfejsowi WEB serwera, dostępnemu przez przeglądarkę internetową. Program ten umożliwia użytkownikom testowanie kamery, oglądanie jej materiału na żywo oraz dostosowywanie zaawansowanych funkcji i cech urządzenia.
W systemach IP kamera musi rejestrować obraz w wysokiej rozdzielczości. Kamera Dahua została zaprojektowana tak, aby rejestrować materiał z żywymi kolorami i płynnym obrazem. Urządzenie jest wyposażone w technologię, która zapewnia stabilność działania w zmiennych warunkach monitoringu, oraz aktywnie dostosowuje się do różnych środowisk monitorowania.
Kamera posiada slot na kartę microSD o pojemności do 256GB, która może służyć jako dodatkowy nośnik lokalnych nagrań.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS |
| Obiektyw |
|
| Kąt widzenia pionowy | 53 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 103 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 lx |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 122.0 x 122.0 × 110.9 mm |
| Waga | 754 g |