Producenci
Dahua Kamera bullet IP 5mpx HFW1530S-0280B-S6
Opis
IPC-HFW1530S-S6
Dzięki cechom prostej instalacji, łatwej obsługi i wysokiego stosunku wydajności do kosztów, ta kamera sieciowa z serii Dahua Entry nadaje się do małych i średnich obszarów, takich jak domy/rezydencje, małe wielkopowierzchniowe sklepy detaliczne oraz inne małe i średnie przedsiębiorstwa.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna typu bullet |
| Rozdzielczość | 2880 x 1620 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.7" CMOS 5MPX |
| Obiektyw | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 90 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 360 ° |
| Mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Transmisja dwukierunkowa | Tak |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.003 lx |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP; RTSP; SMTP; FTP; DHCP; DNS; DDNS; NTP; Multicast |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Funkcje specjalne |
|
| Czytnik kart pamięci | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC/PoE (802.3af |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 162.1 mm × 70.1 m |
| Waga | 0.45 kg |
| Pozostałe parametry |
|