Producenci
Dahua Kamera kopułkowa IP 8mpx HDBW2831E-S-0280B-S2
Opis
IPC-HDBW2831E-S-S2
Dzięki ulepszonej technologii kodowania H.265, sieć serii Dahua Lite ma wydajną zdolność kodowania wideo, co oszczędza przepustowość i miejsce do przechowywania. Ta kamera wykorzystuje najnowszą technologię starlight i wyświetla lepszy kolorowy obraz w warunkach słabego oświetlenia. Obsługuje przechowywanie kart SD, funkcję pyłoszczelną, wodoodporność i funkcja wandaloodporna, zgodna z normami IP67 i IK10.
Dane techniczne
| Typ kamery | Stałopozycyjna kopułkowa |
| Rozdzielczość | 2592 x 1944 |
| Liczba klatek na sekundę | 25 |
| Matryca | 1/2.7 8 Megapixel progressive CMOS |
| Obiektyw | 2.8 mm; 3.6 mm |
| Kąt widzenia pionowy | 65 ° |
| Kąt widzenia poziomy | 355 ° |
| Mikrofon | Nie |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Transmisja dwukierunkowa | Nie |
| Tryb nocny | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Minimalne oświetlenie | 0.008 lx |
| Protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; Bonjour |
| Standardy | 802.3af |
| Obsługa systemów mobilnych | iOS |
| Obsługa systemów mobilnych | Android |
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 128 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | microSD |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Zasilanie | 12V DC/PoE (802.3af) |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 81 mm × 109.9 mm |
| Waga | 0.491 kg |
| Pozostałe parametry |
|