Dahua Kamera termowizyjna TPC-M40-B19-G
Dostępność: brak towaru
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dahua
Kod produktu: 1_847664
Opis
Monokularowa kamera termowizyjna TPC-M40-B19-G
  • Niechłodzony tlenek wanadu
  • Bardzo niskie zużycie energii
  • Wykrywanie i alarmowanie przeciwpożarowe
  • Łączy się z aplikacją mobilną przez Wi-Fi
  • Łączy się z zewnętrznym wyświetlaczem przez port CVBS
  • Laser do celowania
  • Oblicza odległość za pomocą analizy wideo
  • Lekka i przenośna
  •  IP67
Dane techniczne
Typ kamery Termowizyjna
Rozdzielczość 400 x 300
Matryca
  • Rozmiar piksela: 17 um
  • Zakres spektralny: 8 um-14 um
  • Czułość termiczna (NETD):  < 35 mK@f/1.0
Obiektyw
  • Ogniskowa obiektywu: 19 mm
  • Przysłona: F1.0
  • Kontrola ostrości: Stała ogniskowa
Kąt widzenia pionowy 15 °
Kąt widzenia poziomy 20 °
Mikrofon Nie
Wbudowane głośniki Nie
Transmisja dwukierunkowa Nie
Funkcje specjalne
  • Ostrość obrazu od 5.8 m
  • Detekcja od 650 m
  • Zoom cyfrowy: 4 stopnie
  • Szablony kolorów: 4 kolory (White hot / Alarm / Rainbow / Iron red)
  • Obsługa kart SD (do 256 GB)
  • Celownik laserowy: 180 m (590.55 ft), Class 2 (IEC 60825-1)
  • Brzęczyk
  • Wykrywanie ognia
  • Śledzenie zimnych/gorących punktów
Czytnik kart pamięci Tak
Standard pamięci SD / CF SD
Standard pamięci SD / CF SDXC
Standard pamięci SD / CF SDHC
Komunikacja bezprzewodowa WiFi
Złącza microUSB
Złącza Composite
Złącza microSD
Klasa szczelności IP67
Zasilanie
  • Zasilanie: 5 VDC, 0,5 A lub wbudowany akumulator
  • Wyświetlacz pojemności baterii
  • Pobór mocy:  < 2.2 W
  • Żywotność baterii: > 5 godzin (wyłączony hotspot Wi-Fi, @25°C)
  • Czas ładowania: < 3 h
Kolor Czarny
Kolor Szary
Wymiary
187.5 x 66.5 x 68.5 mm
Waga 450 g
Wymagania środowiskowe
  • Temperatura podczas pracy:  20 °C -  +55 °C (4 °F - +131 °F)
  • Wilgotność podczas pracy: 90%
  • Temperatura przechowywania:  20 °C - +60 °C (4 °F - +140 °F)
Pozostałe parametry
Wyświetlacz:
  • Kompresja wideo: H.265
  • Częstotliwość wyświetlania klatek: 50 Hz
  • Przekątna ekranu: 0.4"