Dahua Przełącznik PFS3010-8ET-96-V2 8 portowy switch POE
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
289.70
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dahua
Kod produktu: 1_814273
Opis
Switch oferuje całkowity budżet zasilania PoE dla podłączonych urządzeń wynosi 96W. Dodatkowo przełącznik sieciowy został wyposażony w technologię PoE 2.0 zawierającą funkcje takie jak: Watchdog PoE, inteligentne PoE oraz wsparcie dla trybu long-distance 250m
Cechy PFS3010-8ET-96-V2:
  • Switch warstwy drugiej
  • Intelligent PoE
  • Przepustowość: 5.6Gbps
  • 8x port RJ45 PoE 802af/at (10/100Mbps)
  • 2x port RJ45 UpLink (10/100/1000Mbps)
  • Sygnalizacja optyczna LED pracy
  • Zabezpieczenia: ESD, przed wyładowaniami
  • Obsługuje transmisję PoE na odległość 250 metrów
  • Zasilanie: DC 53V (zasilacz w zestawie)
  • Całkowity pobór mocy: maks. 96W
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 8
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 2
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) Brak
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP Brak
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak
Przepustowość 5.6 Mbit/s
Prędkość przekazywania 4.17 Mpps
Bufor pamięci 4 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Pobór mocy 96 W
Zasilanie
48 V - 57 V DC
Wymiary
190 × 100 × 30 mm
Pozostałe parametry
  • Warunki pracy: 10°C to +55°C 5% 95% (RH)
  • Pobór prądu: Na biegu jałowym: 3 W
  • Pełne obciążenie: 96W
  • Standard komunikacji: IEEE802.3/IEEE802.3u/IEEE 802.3ab/IEEE802.3x
  • Wilgotność pracy: 5% ~ 95%
  • Standard PoE: IEEE802.3af; IEEE802.3at; Hi-PoE; IEEE802.3bt
  • Zasilanie PoE: 96W
  • Zarządzanie poborem energii: Tak
  • Przypisanie pinów PoE: 5% ~ 95%
  • Long Distance PoE: Transmisja PoE na odległość 250 m
  • PoE Watchdog: Tak
Ochrona przed ładunkami elektrostatycznymi:
  • Wyładowanie w powietrzu: 8 kV
  • Wyładowanie kontaktowe: 6 kV
Ochrona przed piorunami:
  • Tryb wspólny: 4 kV
  • Tryb różnicowy: 2 kV