Dahua Przełącznik PFS3218-16ET-135 switch POE
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
658.00
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Dahua
Kod produktu: 1_814268
Opis
Switch PoE 16-portowy + 4 porty combo RJ45/SFP Dahua PFS3218-16ET-135
Switch PoE 16-portowy + 4 porty combo RJ45/SFP Dahua PFS3218-16ET-135 to ekonomiczny switch PoE warstwy 2, który został stworzony do budowy systemów monitoringu IP. PFS3218-16ET-135 został wyposażony w 16 portów RJ45 10/100Mbps z obsługą technologii PoE 802.3af/at (power over ethernet) oraz 2 porty RJ45 Uplink 1 Gbps współdzielone (Combo) z 2 portami na wkładki SFP. Całkowity budżet zasilania PoE dla podłączonych urządzeń wynosi 135W. Urządzenie wspiera standardy IEEE 802.3af, IEEE 802.3at oraz Hi-PoE (2 pierwsze porty).
Switch PoE Dahua PFS3218-16ET-135 został wyposażony w funkcje takie jak Watchdog PoE, możliwość izolowania portów, QoS dla portów VIP oraz wsparcie dla trybu long-distance 250m. Użyto w nim 16 portów PoE, które pozwalają na zasilanie urządzenia docelowego o poborze mocy nieprzekraczającej 30W (wyjątkiem stanowią 2 pierwsze porty z obsługą standardu Hi-PoE, które mogą dostarczać moc na poziomie do 60W). Switch korzysta z inteligentnych portów PoE, które to na bieżąco regulują pobór zasilania w momencie przeciążenia. Jeżeli wszystkie zasilane urządzenia przekroczą wartość 135W, switch automatycznie rozłączy port komunikacyjny o najniższym priorytecie.
Cechy PFS3218-16ET-135:
  • Inteligentne PoE
  • PD Alive (PoE Watchdog)
  • Transmisja PoE na duże odległości
  • Płynna transmisja
  • Szeroka temperatura pracy: 10 do 55 ° C (14 ° F do 131 ° F)
  • Izolacja portu
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Warstwa przełączania L2
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 16
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 2
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) Brak
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP 2
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Nie
Przepustowość 7.2 Gb/s
Prędkość przekazywania 5.3568 Mpps
Bufor pamięci 4 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 8000
Zasilanie
Zasilacz: 100 V AC 240 V AC
Wymiary
440 × 300 × 44 mm
Pozostałe parametry
  • Warstwa: Warstwa 2
  • Zarządzane: Nie
  • Zgodność z normami: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3ab, IEEE802.3z
  • Funkcja sprzętowa: Funkcja sprzętowa
  • Standardowy zasilacz: Tak
  • PoE: Tak
  • Port Ethernet: 16
  • Port optyczny: 2
  • Szybkość portu Ethernet: 100 Mb/s
  • Szybkość portu optycznego: 1 Gb/s
  • Temperatura robocza: 10°C do 55°C
  • Wilgotność pracy: 1090%
  • Wilgotność przechowywania: 595%
  • Standard PoE: IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi-PoE
  • Przypisanie pinów PoE: PoE/Hi-PoE: 1, 2, 4, 5 (V+), 3, 6, 7, 8 (V-)
  • Transmisja PoE na duże odległości: tak
  • VLAN: Izolacja portu
  • QoS: Tak
  • Konserwacja systemu: PD Alive
Liczba miejsc na karty:
  • Port 1-16: 16 × RJ45 10/100 Mbps
  • Port 1718: 2 × RJ45 10/100/1000 Mbps (uplink)
  • Port 1718: 2 × SFP 1000 Mbps (uplink) (combo)
Pobór energii:
  • Bieg jałowy: 5 W
  • Pełne obciążenie: 135 W.
Budżet PoE:
  • Port 1-260W, Port 31630W,
  • Łącznie 135W
ESD:
  • Wyładowanie w powietrzu : 8 kV
  • Wyładowanie stykowe: 6 kV
Piorunochronny:
  • Tryb wspólny: 4 kV
  • Tryb różnicowy : 2 kV