Producenci
Dahua Rejestrator 16-kanałowy NVR4116HS-4KS3
Opis
- Wbudowane funkcje AI: klasyfikacja obiektu - człowiek/pojazd (4 kanały)
- SMD+ - klasyfikacja obiektu z filtrowaniem fałszywych alarmów
- Inteligentne wyszukiwanie według określonych parametrów (AI search)
- Rejestracja dźwięku z 16 kamer IP
- Obsługa E-PTZ oraz uzbrajanie i rozbrajanie jednym kliknięciem
- Obsługa: ONVIF, CGI, SDK, P2P
- Wsparcie dla kamer z funkcjami: ochrona perymetryczna, wykrywanie twarzy, rozpoznawanie twarzy, SMD+, zliczanie osób, analiza stereo, mapa ciepła
- Podział okien w trybie lokalnym: 1/4/8/9/16
- Synchroniczne odtwarzanie do 16 kanałów wideo
Dane techniczne
| Liczba kanałów | 16 |
| Rozdzielczość | 4000 x 3000 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 20 GB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Złącza | 1 x D-Sub |
| Złącza | 1 x HDMI |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | SATA |
| Wymiary | 260.0 × 232.5 × 47.6 mm |
| Waga | 0.81 kg |