Producenci
Dahua Rejestrator NVR1104HS-W-S2-CE
Opis
Bezprzewodowy rejestrator Dahua z serii Lite z wbudowanym modułem Wi-Fi obsługuje funkcję AP. Posiada dwie anteny, które razem produkują silny sygnał bezprzewodowy i posiada Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz), które pozwala na pokrycie większego obszaru. Ten NVR obsługuje również dostęp IP kamer, dzięki czemu instalacja jest wygodniejsza. Bez ograniczeń kabli sieciowych, rejestrator bezprzewodowy w połączeniu z Dahua kamera bezprzewodowa stanowi doskonałe rozwiązanie dla systemów monitoringu SMB, dzięki czemu ten NVR idealnie nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym domowe bezpieczeństwo, kawiarnie, supermarkety, handel detaliczny, edukacja i inne branże.
Dane techniczne
| Liczba kanałów | 4 |
| Rozdzielczość | 3072 x 2048 |
| Maks. liczba dysków | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 16 GB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kompresja wideo | MJPEG |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 2 x USB 2.0 |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | SATA |
| Złącza | 1 x D-Sub |
| Złącza | Audio out |
| Złącza | Audio in |
| Wymiary | 260.3 × 247.3 × 44.7 mm |
| Waga | 0.824 kg |