Producenci
Datalogic Czytnik kodów 2D QuickScan QD2590/kabel usb/ podstawka
Opis
QuickScan QD2500 to przewodowy czytnik kodów kreskowych 2D o najlepszej wydajności skanowania w swojej kategorii, który niezawodnie odczytuje każdy rodzaj kodu kreskowego. Prosta konstrukcja i łatwość obsługi zapewnia możliwość ciągłej pracy bez żadnych awarii. Szczególnie dobrze sprawdzi się w sprzedaży detalicznej, przy stanowiskach kasowych do skanowania kodów na produktach, bądź kartach lojalnościowych.
Dane techniczne
| Typ | Prezentacyjny |
| Typ | Ręczny |
| Kody kreskowe | Codabar |
| Kody kreskowe | EAN 13 |
| Kody kreskowe | Discrete 2 of 5 |
| Kody kreskowe | MaxiCode |
| Kody kreskowe | Micro QR |
| Kody kreskowe | Code 128 |
| Kody kreskowe | PDF417 |
| Kody kreskowe | Code 39 |
| Kody kreskowe | 1D |
| Kody kreskowe | Code 11 |
| Kody kreskowe | 2D |
| Kody kreskowe | GS1 DataBar (RSS) |
| Kody kreskowe | EAN 8 |
| Kody kreskowe | Code 32 |
| Kody kreskowe | Aztec |
| Kody kreskowe | Industrial 2 of 5 |
| Kody kreskowe | QR Code |
| Kody kreskowe | Code 93 |
| Kody kreskowe | Data Matrix |
| Wymagany kontrast kodu | 15 % |
| Technologia odczytu | Area imager |
| Maks. odległość odczytu | 41 cm |
| Sygnał odczytu | Dźwiękowy |
| Sygnał odczytu | Świetlny |
| Sygnał odczytu | Wibracja |
| Klasa szczelności | IP52 |
| Odporność na upadek | 1.5 m |
| Złącza | 1 x USB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 14.8 x 6.8 x 12.6 cm |
| Waga | 145 g |