Producenci
Datalogic Czytnik kodów QuickScan I QW2120/USB/czarny/podstawka/kabel
Opis
QuickScan I Lite QW2100 to uniwersalny czytnik kodów kreskowych (imager 1D) firmy Datalogic. Wysokie właściwości odczytu, małe gabaryty, lekka konstrukcja oraz niewiarygodnie niska cena sprawiają, że urządzenie to należy obecnie do jednych z najtańszych na rynku w tej klasie skanerów.
Wysokiej jakości moduł skanujący o szerokim kącie skanowania zapewnia szybki odczyt kodów 1D oraz kodów długich, które często znajdują się na blankietach płatniczych bądź na etykietach naklejanych na części elektroniczne. Cieńsza i jaśniejsza linia skanująca umożliwia dodatkowo skanowanie szerokich kodów bez konieczności zwiększania dystansu odczytu.
Podobnie jak większość skanerów Datalogic, model QW2100 wyposażono w technologię Green Spot informujacą o prawidłowym odczycie kodu. Użytkownik może wybrać między trybem pracy ręcznym bądź automatycznym umieszczając wówczas czytnik na regulowanej podstawce co zwiększa komfort obsługi. Skaner dostępny jest w dwóch wersjach w zależności od interfejsu: USB lub KB/RS-232.
QuickScan I Lite QW2100 idealnie nadaje się do zastosowań w handlu detalicznym, produkcji lekkiej, biurze oraz w instytucjach finansowych.
Dane techniczne
| Typ | Ręczny |
| Kody kreskowe | GS1 DataBar (RSS) |
| Kody kreskowe | Postal |
| Kody kreskowe | 1D |
| Technologia odczytu | Linear imager |
| Maks. odległość odczytu | 40 cm |
| Klasa szczelności | IP42 |
| Odporność na upadek | 1.5 m |
| Złącza | RS-232 (COM) |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Wymagania środowiskowe | - Temperatura pracy: od 0 do 50 stopni C |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 17,0 x 6,5 x 7,0 cm |
| Waga | 119 g |