Producenci
Defender Głośnik Bluetooth BEATBOX 16W
Opis
Głośnik Defender Beatbox 16 Bluetooth 16W. Przenośny głośnik z obsługą Bluetooth, wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM. Obsługuje dyski flash USB i karty pamięci microSD
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 12000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 10 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 1 kg |