Producenci
Defender Głośnik Bluetooth Beatbox 10W BT/FM/USB/TF/AUX Kolorowe podświetlenie
Opis
Głośnik Defender Beatbox 10 Bluetooth 10W BT/FM/USB/TF/AUX/Light
Bluetooth 5.0
Nowy standard zwiększa 2-krotnie szybkość transmisji danych, 4-krotnie zasięg, a pobór mocy tego procesu jest znacznie niższy niż w poprzednich wersjach modułów komunikacji bezprzewodowej.
Wbudowany FM-odbiornik
Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego.
Sloty na USB-pendrive MicroSD kart
Obecność slotu dla standardowych kart pamięci Micro-SD lub USB umożliwia odtwarzanie plików muzycznych bez użycia komputera. Wystarczy włożyć kartę do gniazda z nagranymi plikami WAV lub MP5.
- Wydłużony czas pracy baterii
- Podświetlenie diodami
- Informacyjny ekran LCD
- Cyfrowy wyświetlacz o wysokim kontraście pozwala odczytać informacje, nawet przy bezpośrednim świetle słonecznym.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 95 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 71 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 1.01 kg |
| Pozostałe parametry |
|