Producenci
Defender Głośnik Bluetooth ENJOY 10 3W Czarny
Opis
Głośnik Defender Enjoy 10 Bluetooth 3w czarny. Bluetooth 5.3 - nowy standard zwiększa 2-krotnie szybkość transmisji danych, 4-krotnie zasięg, a pobór mocy tego procesu jest znacznie niższy niż w poprzednich wersjach modułów komunikacji bezprzewodowej
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 5 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 20 g |