Producenci
Defender Głośnik Bluetooth ENJOY S100 Czarny
Opis
Głośnik Defender Enjoy S100 Bluetooth Czarny. Przenośny zestaw głośników Bluetooth z wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM. Obsługuje dyski flash USB i karty pamięci microSD.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 180000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.26 kg |