Producenci
Defender Głośnik Bluetooth ENJOY S1000 czarny LED
Opis
GŁOŚNIK DEFENDER ENJOY S1000 BLUETOOTH CZARNY
- Bas o dużej mocy
- Bluetooth 4.2
- Podświetlenie diodami
- Dodatkowe wejście audio AUX
- Wydłużony czas pracy baterii
- Nóżki gumowe zapobiegają ślizganiu się po powierzchni
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - 2000 mAh |