Producenci
Defender Głośnik Bluetooth ENJOY S550 Czarny
Opis
Głośnik Defender Enjoy S550 Bluetooth Czarny.
Przenośny system akustyczny Bluetooth 5.3 z wielokolorowym podświetleniem LED, wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 7 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 160000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | microUSB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 2.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.52 kg |