Producenci
Defender Głośnik Bluetooth ENJOY S800 20W Czarny
Opis
Głośnik Defender Enjoy S800 Bluetooth 20W. Przenośny głośnik z obsługą Bluetooth, wbudowanym odtwarzaczem MP3 i tunerem FM. Obsługuje dyski flash USB i karty pamięci microSD. Dzięki funkcji TrueWireless głośnik ten można połączyć z tym samym modelem głośnika i stworzyć dźwięk stereo.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 120 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6.5 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.73 kg |