Producenci
Defender Głośnik Bluetooth Enjoy S400 czarny
Opis
Głośnik Defender Enjoy S400 Bluetooth/FM/SD/USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 80 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 86 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Radiowa |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 4 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 4 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.32 kg |
| Pozostałe parametry | Pojemność akumulatora - 1200 mAh |