Producenci
Defender Głośnik Bluetooth FUNKY 10W
Opis
Głośnik Defender Funky Bluetooth 10W BT5.3 AUX FM MP3 USB microSD. Przenośny głośnik Przenośny głośnik z obsługą Bluetooth. Wbudowany odtwarzacz MP3 i radio FM. Obsługa pamięci flash USB i kart microSD.
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | microSD |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | 6,3 mm jack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3.5 h |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Wymiary |
|
| Waga | 650 g |