Producenci
Defender Głośnik Bluetooth G110 12W LED/BT/FM/TF/USB/AUX
Opis
Głośnik Defender G110 BLUETOOTH 12W LED/BT/FM/TF/USB/AUX
- Bluetooth 5.0
- Podświetlenie diodami
- Gniazdo USB
- Wbudowany FM-odbiornik
- Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego.
- Dodatkowe wejście audio AUX
- Za pomocą kabla AUX-input oraz 3,5mm jack głośniki można podłączyć do komputera PC, odtwarzacza lub telefonu komórkowego i korzystać jak z głośnika.
- Złącza do mikrofonu
- Wydłużony czas pracy baterii
- True Wireless Stereo (TWS) - opcja sparowania dwóch oddzielnych głośników w jeden system głośników 2.0
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | Mono |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 6 h |
| Pozostałe parametry |
|