Producenci
Defender Głośnik Bluetooth G30 16W BT/FM/AUX LIGHTS
Opis
GŁOŚNIK DEFENDER G30 BLUETOOTH 16W BT/FM/AUX LIGHTS
Bluetooth 5.0
Nowy standard zwiększa 2-krotnie szybkość transmisji danych, 4-krotnie zasięg, a pobór mocy tego procesu jest znacznie niższy niż w poprzednich wersjach modułów komunikacji bezprzewodowej.
- True Wireless Stereo (TWS) - opcja sparowania dwóch oddzielnych głośników w jeden system głośników 2.0
- Wbudowany odtwarzacz MP3
- Sloty na USB-pendrive MicroSD kart
- Wbudowany FM-odbiornik
- Wbudowany tuner pozwala używać głośnika jako radio. Można słuchać ulubionej muzyki lub programu radiowego.
- Dodatkowe wejście audio AUX
- Funkcja "wolne ręce"
- Można odbierać połączenia i rozmawiać, nie dotykając telefonu. Wbudowany mikrofon pozwala na komunikowanie się przez głośnik podobnie jak przez telefon w trybie głośnomówiącym.
- Nóżki gumowe zapobiegają ślizganiu się po powierzchni stołu
Dane techniczne
| Rodzaj | Mobilne |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 85 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | microUSB |
| Złącza | microSD |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | Akumulator |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|