Producenci
Defender Głośniki komputerowe SPITFIRE 2.0 6W LED USB
Opis
Głośniki Defender Spitfire 2.0 Bluetooth 6W LED USB. Bluetooth 5.2
Nowy standard zwiększa 2-krotnie szybkość transmisji danych, 4-krotnie zasięg, a pobór mocy tego procesu jest znacznie niższy niż w poprzednich wersjach modułów komunikacji bezprzewodowej
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | AUX |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 640 g |