Producenci
Defender Głośniki komputerowe SPK-120 2.0 6W USB
Opis
Głośniki Defender SPK-120 2.0 6W USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 75 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.4 kg |
| Pozostałe parametry | Rodzaj interface - 3.5 mm jack (m) |