Producenci
Defender Głośniki komputerowe V12 2.1 11W USB podświetlenie LED
Opis
Głośniki komputerowe Defender V12 2.1
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 11 W |
| Moc subwoofera | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 80 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania): 11.50 x 13.00 x 22.30 cm |
| Waga | 0.54 kg |