Producenci
Defender Głośniki komputerowe V13 2.1 11W USB podświetlenie LED
Opis
Głośniki Defender V13 2.1 11W USB
- Kompaktowy system akustyczny 2.1
- Podświetlenie LED regulacji głośności
- Regulacja głośności dźwięku za pomocą wbudowanego przełącznika
- Zasilanie USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 11 W |
| Moc subwoofera | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Stosunek sygnału do szumu | 65 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.67 kg |
| Pozostałe parametry | Podświetlana regulacja dźwięku |