Producenci
Defender Głośniki komputerowe Z4 2.1 USB, 11W
Opis
Głośniki komputerowe DEFENDER Z4 2.1 11W USB
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja niskich tonów |
| Regulatory | Regulacja wysokich tonów |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 11 W |
| Moc subwoofera | 5 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|