Producenci
Defender Głośniki przewodowe, SPK-170 2.0
Opis
Kompaktowe głośniki komputerowe z regulacją głośności, gniazdem do słuchawek i ekranowaniem magnetycznym
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Tak |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 4 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 200 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|