Producenci
Defender Głośniki przewodowe AURORA S8 2.0
Opis
Defender Aurora S8 to funkcjonalny i kompaktowy zestaw głośnikowy 2.0. Wysoka jakość dźwięku, nowoczesny i ciekawy design oraz wibrujące membrany wspierające bas.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 8 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 70 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|