Producenci
Defender Głośniki przewodowe SPK-240 2.0
Opis
DEFENDER Głośniki 2.0 komputerowe PC 6W
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Nagłośnienie |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 100 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18000 Hz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | Moc satellite (RMS) - 2x3 W |