Producenci
Defender Klawiatura gamingowa BLITZ GK-240L mechaniczna podświetlenie RGB
Opis
KLAWIATURA DEFENDER BLITZ GK-240L MECHANIC
- Tęczowe podświetlenie
- Podświetlane przyciski i symbole
- Zwiększony poziom odporności na zużycie
- Blokowanie klawiszu WIN podczas gry
- Regulowana jasność podświetlenia
- Zmiana jasności podświetlenia za pomocą klawiszy FN+ strzałki góra/dół.
- Gorące przyciski szybkiego dostępu do aplikacji biurowych, multimedialnych i Internetowych
- Regulacja podświetlenia FN+ strzałki prawo/lewo
- Dźwięczny dźwięk / klikanie przełączników
- Technologia Double injection
- Symbole nie znikną z czasem, ponieważ są uformowane z dwóch plastikowych kolorów: czarny dla obszaru przycisków i biały / przezroczysty dla symboli.
Dane techniczne
| Model | BLITZ GK-240L |
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.65 kg |
| Pozostałe parametry |
|