Producenci
Defender Klawiatura gamingowa GK-196L przewodowa podświetlenie LED
Opis
KLAWIATURA DEFENDER ARX GK-196L LED GAMING
- Tęczowe podświetlenie
- Kąt nachylenia klawiatury jest regulowany przy pomocy nóżek
- Wodoszczelna konstrukcja klawiatury
- Możliwość wyłączenia podświetlenia
- Powiększony rozmiar klawiszy modyfikujących (Ctrl, Shift), oraz klawiszy Enter i BackSpace
Dane techniczne
| Model | ARX GK-196L |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary |
|
| Waga | 0.44 kg |
| Pozostałe parametry |
|