Producenci
Defender Klawiatura gamingowa Werewolf GK-120DL Membranowa
Opis
Klawiatura Defender Werewolf GK-120DL Podświetlana Gaming
- Specjalne funkcje do gier: blokada klawiszy systemowych Windows i przełączenie przycisków WASD do trybu strzałek*
- Rozpoznaje jednoczesne naciśnięcie klawiszy
- Tęczowe podświetlenie
- Podświetlane przyciski i symbole
- Gorące przyciski szybkiego dostępu do aplikacji biurowych, multimedialnych i Internetowych
- Kąt nachylenia klawiatury jest regulowany przy pomocy nóżek
- Regulowana jasność podświetlenia
- Regulowana częstotliwość próbkowania
- Dno metalowe zwiększa trwałość eksploatacji
- Ferrytowy filtr szumów
- Pleciona struktura kabla
- Pozłacane złącze USB
- Wodoszczelna konstrukcja klawiatury
- Możliwość wyłączenia podświetlenia
- Specjalny bonus dla Gracza - kod do gry War Thunder
Dane techniczne
| Model | WEREWOLF GK-120DL |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | Rozmiary produktu (bez opakowania) - 21.4 x 3.0 x 48.3 cm |
| Waga | 0.87 kg |
| Pozostałe parametry | Rodzaj klawiatury - Membranowa |